Western City Sikluv Mlyn Słowacja

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Wprowadzenie

Western City Sikluv Mlyn jest wierną kopią miasteczka z amerykańskiej prowincji z końca XIX w.Swoich gości wita show w stylu Dzikiego Zachodu.Główną atrakcją jest naturalny amfiteatr,mieszczący 3000 widzów,w którym codziennie odbywają się imprezy:tresura koni,nauka tańców country,pokazy mody,pokazy kowbojskich umiejętności,pokazy sztucznych ogni.Po całym terenie jeździ ciuchcia Union Pacific. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 0 , Dodano: 2013-02-07 17:56:29

Wszystkie znane nazwy

Western City Sikluv Mlyn

Opis

Miasteczko Western City ukazuje nam - odwiedzającym, życie na Dzikim Zachodzie. Możemy zmierzyć się z przeciwnikami w zawodach na elektrycznym byku, czy obejrzeć widowisko z porwaniem pięknej damy, pojedynkiem na rewolwery. Pamiątkowe zdjęcia z odznaką szeryfa, w dybach, czy w więziennej celi z pewnością będą przypominały o świetnej zabawie jaką przeżyliśmy w westernowym miasteczku. Autor: agu88sia , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-12 12:25:23

Oficjalna strona internetowa

http://slowacja.hej.pl/atrakcje/ob_we...

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 49.105213 x 19.569967

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Western City Sikluv Mlyn

Miejscowości turystyczne w pobliżu Western City Sikluv Mlyn

Liptovský Trnovec , Słowacja

Wieś Liptovský Trnovec otoczona jest od strony północnej Tatrami Zachodnimi a od strony południowej skrajem zbiornika wodnego Liptovska Mara, około 6 km od centrum Liptovskiego Mikuláša, w pobliżu Aquaparku Tatralandia, największego parku wodnego na Słowacji.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Svätý Kríž , Słowacja

W miejscowości Święty Krzyż znajduje się drewniany,artykularny, ewangelicki kościół.Jest on jednym z największych drwenianych budynków - kościołów w Europie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Liptovský Mikuláš , Słowacja

Liptowski Mikułasz to miasto powiatowe w północnej Słowacji leżące niedaleko granicy Polski.Jest to centrum gospodarcze, kulturalne i turystyczne historycznego regionu Liptów.Leży nad rzeką Wag w Kotlinie Liptowskiej.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Western City Sikluv Mlyn

Tatralandia Aquapark, Liptowski Mikułasz , Słowacja

Rewelacyjne miejsce na odpoczynek po długiej, górskiej wędrówce. Otwarte cały rok dla dzieci i dorosłych. Można tu skorzystać ze SPA, sauny, basenów termalnych o różnych temperaturach, zjeżdżalni oraz innych wodnych atrakcji. Dla tych, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w wodzie przewidziano małą ściankę wspinaczkową, strzelanie z łuku oraz park linowy.

Średni wynik 8,0 na podstawie 3 ocen

Liptowski Jan, wody termalne , Słowacja

Wody termalneto idealne miejsce wypoczynku dla każdego. Leżąca u wrót Doliny Jańskiej miejscowość Liptowski Jan oferuje kąpiele lecznicze i termalne, źródła mineralne, zwiedzanie jaskiń, wypoczynek na łonie natury, wiele wyciągów narciarskich oraz historię – zabytkowe obiekty należące do szlachty liptowskiej.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Ciekawostki

Na terenie miasteczka westernowego do dyspozycji uczestników konferencji,kongresów,szkoleń i seminariów przygotowano stylowe pomieszczenia konferencyjne Mexico Hall na 400 osób,Saloon Golden Nuget na 120 os.,Bar u Grabarza na 100 os. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-07 18:01:28

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z