Svätý Kríž Słowacja

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

W miejscowości Święty Krzyż znajduje się drewniany,artykularny, ewangelicki kościół.Jest on jednym z największych drwenianych budynków - kościołów w Europie. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 0 , Dodano: 2013-02-10 14:17:53

Wszystkie znane nazwy

Svätý Kríž

Opis

Oprócz materiału budowlanego, którym jest prawie wyłącznie drewno, wyróżnia się swoim ogromem, wewnętrzną ozdobą, rozległością i kształtem do krzyża. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-10 14:25:05

Oficjalna strona internetowa

http://www.svatykriz.sk/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 49.050696 x 19.534929

Co warto zobaczyć w miejscowości Svätý Kríž

Ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Svätý Kríž

Demanovska Ice Cave, Liptovský Mikuláš , Słowacja

Jaskinia pokryta lodem niezależnie od pory roku. Przewodnik oprowadza grupy i opowiada o ciekawych miejscach m.in.: w języku słowackim, polskim i angielskim. Wewnątrz temperatura sięga nawet 0 stopni Celsjusza, więc przed wizytą warto przygotować sobie ciepłe ubrania. Za dodatkową opłatą można na miejscu wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy.

Średni wynik 8,6 na podstawie 4 ocen

Tatralandia Aquapark, Liptowski Mikułasz , Słowacja

Rewelacyjne miejsce na odpoczynek po długiej, górskiej wędrówce. Otwarte cały rok dla dzieci i dorosłych. Można tu skorzystać ze SPA, sauny, basenów termalnych o różnych temperaturach, zjeżdżalni oraz innych wodnych atrakcji. Dla tych, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w wodzie przewidziano małą ściankę wspinaczkową, strzelanie z łuku oraz park linowy.

Średni wynik 8,0 na podstawie 3 ocen

Ośrodek narciarski Ziarce , Słowacja

Górska letnia saneczkowa trasa typu Brandauer na Słowacji.Tor o dł. 1000 m. z 16 zakrętami i 6 skokami.wspaniałe wrażenia z jazdy po pojedyńczym aluminiowym torze w sankach dla jednej lub dwóch osób.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Western City Sikluv Mlyn , Słowacja

Western City Sikluv Mlyn jest wierną kopią miasteczka z amerykańskiej prowincji z końca XIX w.Swoich gości wita show w stylu Dzikiego Zachodu.Główną atrakcją jest naturalny amfiteatr,mieszczący 3000 widzów,w którym codziennie odbywają się imprezy:tresura koni,nauka tańców country,pokazy mody,pokazy kowbojskich umiejętności,pokazy sztucznych ogni.Po całym terenie jeździ ciuchcia Union Pacific.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Noclegi

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Komunikacja

Wyszukaj oferty wynajmu aut z

Opieka medyczna

Ubezpieczenie turystyczne możesz znaleźć w wyszukiwarce