Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun Austria

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Najbardziej znany i najważniejszy region turystyczny w całej Austrii. Przyciąga turystów 138 km stoków, w tym 47 km łatwych tras, 59 km o średnim stopniu trudności i 32 km trudnych. Z pewnością trzeba wybrać się na stacje górską na lodowcu Kitzsteinhorn: Gipfelwelt 3000 m., gdzie jest platforma widokowa, z której roztacza się niezwykły widok m.in. na Großglockner - najwyższy szczyt w Austrii. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 0 , Dodano: 2013-01-15 12:54:09

Wszystkie znane nazwy

Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun

Oficjalna strona internetowa

http://www.zellamsee-kaprun.com/en

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 47.310664 x 12.741308

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun

Miejscowości turystyczne w pobliżu Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun

Zell am See , Austria

Malownicze miasteczko, położone z jednej strony u podnóża gór z drugiej na brzegu krystalicznie błękitnego jeziora. Podczas lata idealne na spacery wzdłuż jeziora, gdzie można odwiedzić liczne kafejki nadbrzeżne, bary i restauracje. Zimą korzystać z bardzo dobrze przygotowanych stoków narciarskich.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun

Szczyt Schmittenhöhe , Austria

Położony jest na wysokości 2 000 m n.p.m. i oferuje dla miłośników sportów zimowych 77 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Z kolei latem przyciąga pasjonatów spacerów górskich, wspinaczek górską oraz osoby lubiące nordic walking. Wszystko to pośród pięknych widoków i świeżego powietrza.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jezioro Zeller See , Austria

Miejsce to przyciąga miłośników zarówno sportów wodnych jak i biernego spędzania czasu. Mamy możliwość wypożyczyć kajak, sprzęt windsurfningowy, żaglówki lub po prostu wybrać się na rejs po jeziorze. Ponadto na brzegu jeziora jest plaża, możemy pograć w siatkówkę, wypożyczyć rower i zwiedzić malownicze okolice. Znajdziemy tutaj także liczne restauracje z miejscowymi specjałami.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Kąpielisko Strandbad , Austria

Miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Basen posiada wiele atrakcji m.in. olbrzymie zjeżdżalnie, specjalny basen, w którym możemy pojeździć na nartach wodnych, gumowych oponach lub bananie. Znajduje się tutaj także oddzielny basen dla dzieci. Kolejną ciekawą atrakcją jest pole golfowe znajdujące się w pobliżu basenu.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z