Steeple Sessions Irlandia

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Cykl koncertów i kursów mistrzowskich organizowanych w małym kościele Unitarian w okresie letnim. W magicznej scenerii, przy świecach, posłuchasz najlepszych muzyków irlandzkich.Koncerty są organizowane również dla dzieci. Istnieje możliwość skorzystania z kursów gry na różnych instrumentach. Kursy prowadzone są przez samych mistrzów muzyki. Pamiętajmy o ograniczonej liczbie studentów. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-01-11 08:11:04

Wszystkie znane nazwy

Steeple Sessions

Oficjalna strona internetowa

http://www.steeplesessions.com/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 53.337917 x -6.262554

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Steeple Sessions

Miejscowości turystyczne w pobliżu Steeple Sessions

Duibhlinn , Irlandia

Dublin to stolica i główny ośrodek turystyczny Irlandii. Przyciąga swym niewielkim, urokliwym centrum oraz wielością różnorodnych atrakcji: od starodawnych zabytków po tętniące nocnym życiem bary i kluby.

Średni wynik 5,6 na podstawie 1 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Steeple Sessions

Faiche Stiabhna, Dublin , Irlandia

St Stephen's Green to wielki park publiczny, bezpośrednio wyznaczający samo centrum Dublina. Na jego terenie znajdują się zarówno banki, hotele i kościoły, jak i tereny typowo rekreacyjne w otoczeniu zabytkowych rzeźb i pomników.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Ard-Mhúsaem na hÉireann , Irlandia

Darmowe i niezwykłe muzeum znajdujące się blisko centrum Dublina. Zobaczymy mnóstwo eksponatów z epoki kamiennej, epoki żelaza, brązu i Irlandii średniowiecza. Na górze znajduje się mała egipska wystawa. Nie pomiń wystawy ludzkich szczątek znalezionych w bagnach. Ważne - strażnicy pozwalają robić zdjęcia, ale tylko bez lampy błyskowej.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Saint Patrick's Cathedra,Dublin , Irlandia

Imponująca katedra pod względem architektonicznym. Może być tłoczno, dlatego też lepiej zorganizować zwiedzanie na rano. W katedrze zobaczymy cudowne witraże, kolorowe podłogi, posągi, flagi i relikwie Jonathana Swifta. Może uda nam się posłuchać śpiewu chóru - podczas ich próby. Zabierz aparat, a po zwiedzaniu pospaceruj po uroczych ogrodach wokół katedry.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Músaem Stair an Dúlra , Irlandia

Interesujące muzeum nieżywych zwierząt z całego świata. Na parterze obejrzysz irlandzkie zwierzęta, ssaki, ryby. Zdumiewające są ogromne szkielety jeleni. W czytelni poczytasz o zwierzętach z wystawy i przyrodzie. Na kolejnym piętrze jest szkielet wieloryba przyczepiony do sufitu. Jest również sklep z fajnymi pamiątkami.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Coláiste na Tríonóide , Irlandia

Znakomita irlandzka uczelnia - o imponującej architekturze budynków. Szkołę można odwiedzić bezpłatnie. Jedynie wejście do biblioteki to koszt 9 euro. Zobacz Księgę z Kells. Może być kolejka do manuskryptu. Biblioteka robi wrażenie. Jest to doskonały punkt dla pasjonatów książek i nie tylko. W sklepiku możemy zakupić upominki.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

St Michan's Church , Irlandia

Mały, ładny kościółek. Ogólnie miejsce ciekawe ,ale istotną atrakcją jest grobowiec znajdujący się pod tym kościołem. Przewodnik opowie o kryptach i mumiach. Można nawet dotknąć mumię . Niektóre krypty nie są oświetlone – dlatego lepiej wziąć ze sobą latarkę. Wstęp – 4 euro. Uwaga na strome schody i wąskie wejścia.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Faiche Stiabhna , Irlandia

Warto wybrać się do tego uroczego, zadbanego parku. Zlokalizowany jest w centrum Dublina, zatem dobry punkt na ucieczkę od zgiełku miasta. Kiedy mamy ładną pogodę, możemy zrobić piknik na trawie i podziwiać piękno tego miejsca. Dla dzieci jest plac zabaw-nie będą się nudzić. Mogą również pokarmić łabędzie i kaczki pływające w stawie. W letni weekend artyści pokazują i sprzedają swoje prace w parku

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

The Irish Dance Party , Irlandia

Jeżeli chcesz nauczyć się podstawowych kroków tańca irlandzkiego i poznać muzykę Irlandii, to koniecznie powinieneś tu przyjść . W towarzystwie przesympatycznych gospodarzy spędzisz wyjątkowe popołudnie. Daniel jest doskonałym muzykiem , a Sue przecudowną tancerką. Muzycy grają na tradycyjnych instrumentach, takich jak gwizdek cyny, gitara, rury Uilleann, bodhran.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

The Little Museum of Dublin , Irlandia

Jest to niewielkie muzeum w domu. Na parterze wystawa zdjęć zespołu U2 - z początkowego okresu ich kariery. Na I piętrze - w dwóch pokojach - znajdują się rzeczy podarowane przez mieszkańców Dublina. Ma to na celu przedstawienie historii miasta. Muzeum można zwiedzić z przewodnikiem jak również we własnym zakresie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Caisleán Bhaile Átha Cliath , Irlandia

Wycieczka tylko z przewodnikiem - w cenie 4,5 euro za ok.1 godz. Można zobaczyć 6 urzekających pokoi, a w nich np. barwne dywany, obrazy, meble, kryształowe żyrandole. W czasie uroczystości, apartamenty państwowe mogą zostać zamknięte. Interesujące są podziemia i elementy średniowiecznego zamku. Na dziedzińcu znajdowały się rzeźby z piasku. Z kawiarni mamy widok na ogród.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

An Ceoláras Náisiúnta , Irlandia

Jest to sala koncertowa w centrum Dublina. Na zewnątrz budynku umieszczone są światła, więc wieczorem wygląda to niesamowicie. Posłuchamy tutaj wspaniałej muzyki w wygodnych fotelach. Widownia zmieści do 2.000 osób. Online zamówisz danie plus bilet na wybrany koncert(cena od 35 euro od osoby). Pracownicy są uprzejmi i życzliwi.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Chester Beatty Library , Irlandia

Kolejna bezpłatna atrakcja turystyczna. W szczególności przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym zbiorami rękopisów i książek z całego świata. Uwagę przykuwają japońskie odbitki drzeworytów. Nie możesz pominąć ogrodu, który znajduje się na dachu biblioteki - robi ogromne wrażenie na odwiedzających.W sklepie z pamiątkami możesz kupić coś ciekawego.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z