Rzeka Cetina Chorwacja

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Długa na 104 km. rzeka Cetina, płynąca w południowej Chorwacji pośród masywu gór Mosor i wyżłobionych przez nią kanionów wpada do Morza Adriatyckiego w mieście Omiš. Jest znakomitym miejscem do uprawiania ekstremalnego sportu, raftingu. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2015-11-08 15:10:02

Wszystkie znane nazwy

Rzeka Cetina

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 43.446746 x 16.693317

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Rzeka Cetina

Miejscowości turystyczne w pobliżu Rzeka Cetina

Almissa , Chorwacja

Miasto w Dalmacji, ok. 21 km od Splitu. Bardzo malowniczo zlokalizowane u ujścia rzeki Cetiny, która tworzy kanion u podnóża masywu Mosor. Na wybrzeżu znajdziemy piękne piaszczyste plaże, klify i krystalicznie czystą wodę. To doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych (takich jak rafting, spływy kajakowe, windsurfing, narty wodne), jak i amatorów sportów powietrznych, np. paraglidingu.

Średni wynik 8,6 na podstawie 4 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Rzeka Cetina

Rafting na Cetinie , Chorwacja

Mieszkańcy Omisia potrafią wykorzystać położenie miasta w stu procentach - nie tylko góry i piękne morze, ale także rzekę! Istnieje bogaty wybór propozycji spędzania wolnego czasu nad Cetiną - jedną z ofert jest rafting. Idealne rozwiązanie, aby chwilę odpocząć od plaży. Trasa nie jest trudna, więc spokojnie można na taką eskapadę zabrać dzieci, a widoki zapierają dech.

Średni wynik 6,4 na podstawie 2 ocen

Twierdza Mirabella Peovica , Chorwacja

Będąc w Omišu koniecznie trzeba zobaczyć twierdzę z XIII w. Mirabella to kryjówka piratów ukrywających się tu po swych morskich wojażach. Z budowli w stylu romańskim rozpościera się wspaniały widok na ujście rzeki Cetiny, wyspę Brač jak i całe miasto Omiš.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Rejs Cetiną , Chorwacja

Jedną z opcji spędzenia wolnego czasu w Omisiu jest wybranie się na krótki rejs rzeką Cetiną. Na zorganizowaną wycieczkę zabierze nas mały stateczek, który leniwie będzie płynął wzdłuż brzegów rzeki. Piękne widoki, mnóstwo zieleni, cisza i spokój - taka wycieczka jest gwarancją dobrze spędzonego czasu.

Średni wynik 5,6 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z