Muzeum Techniki w Sztokholmie Szwecja

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Muzeum Techniki w Sztokholmie to bardzo nowoczesny obiekt, w którym nauka i wiedzą są jednocześnie zabawą. W Muzeum jest też sala kinowa, gdzie można oglądać filmy w 4D. Autor: konto usunięte , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-01-31 21:29:35

Wszystkie znane nazwy

Muzeum Techniki w Sztokholmie

Oficjalna strona internetowa

http://www.tekniskamuseet.se

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 59.3325 x 18.118611

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Muzeum Techniki w Sztokholmie

Miejscowości turystyczne w pobliżu Muzeum Techniki w Sztokholmie

Stockholm , Szwecja

Oglądając zdjęcia Sztokholmu, przed pierwszym wyjazdem, nie popadłam w wielki entuzjazm. Stolica jak stolica. Dopiero jak dojechałam na miejsce i zobaczyłam te nowe, odrestaurowane budynki wiedziałam, że Sztokholm zostanie jedną z ulubionych stolic, w jakiej miałam okazji być.

Średni wynik 10,0 na podstawie 6 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Muzeum Techniki w Sztokholmie

Muzeum Vasa , Szwecja

Muzeum Vasa, położone na wyspie Djurgården w Sztokholmie, stanowi ogromną atrakcję dla miłośników historii i marynistyki. Główną atrakcję stanowi niemal całkowicie odrestaurowany XVII wieczny galeon, który zachwyca turystów z całego świata. To jeden z niewielu zachowanych okrętów z tamtej epoki.

Średni wynik 8,0 na podstawie 3 ocen

Kungliga Djurgården, Stockholm , Szwecja

Djurgården to wyspa w centrum Sztokholmu, na której znajdują się miejskie tereny zielone i rekreacyjne oraz wiele budynków i rezydencji o znaczeniu użytkowym, historycznym bądź zabytkowym.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Waldemarsudde w Sztokholmie , Szwecja

Waldemarsudde to muzeum w Sztokholmie prezentujące głównie sztukę skandynawską XIX i początku XX wieku. Mieści się w zabytkowej willi księcia Närke imieniem Eugeniusz, który zapisał ją miastu w testamencie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Sconce, Stockholm , Szwecja

Skansen to pierwsze szwedzkie muzeum na świeżym powietrzu wraz z parkiem i ogrodem zoologicznym -- znajdujące się na wyspie Djurgården w Sztokholmie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

The Rosendal's Garden, Stockholm , Szwecja

Rosendals Trädgård to publiczny ogród w Sztokholmie, na wyspie Djurgården. Uprawia się tam róże, rośliny owocowe i winorośl, promując przy okazji ogrodnictwo i ekologię.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Gröna Lund , Szwecja

Żądni emocji i mocnych wrażeń? Możecie przeznaczyć na lunapark cały dzień... od samego patrzenia na niektóre kolejki górskie może się mocno zakręcić w głowie!

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Nordiska Museet , Szwecja

W Muzeum Nordyckim (Nordiska Museet) przedstawiona jest cała historia szwedzka. Do ciekawostek należą np. łupy wojenne wywiezione z Polski w czasach Potopu Szwedzkiego. Można tu m.in. zobaczyć 15 - metrowy fryz przedstawiający wjazd orszaku weselnego Zygmunta III Wazy do Krakowa w 1605 r.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Junibacken w Sztokholmie , Szwecja

Junibacken to muzeum dziecięce, położone na wyspie Djurgården w śródmieściu Sztokholmu. Główną atrakcją są tam ekspozycje związane ze szwedzką literaturą dla dzieci i postaciami m.in. z książek Astrid Lindgren ("Dzieci z Bullerbyn", "Pippi Pończoszanka") czy Tove Jansson (cykl o Muminkach).

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Swedish History Museum, Stockholm , Szwecja

Historiska Museet w Sztokholmie to jedna z największych szwedzkich placówek muzealnych, poświęcona archeologii oraz dziejom kultury -- począwszy od środkowej epoki kamienia (mezolit) po dzień dzisiejszy.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

ABBA The Museum, Stockholm , Szwecja

Muzeum ABBY to interaktywna wystawa -- dedykowana jednemu z najsłynniejszych w historii zespołów wykonujących muzykę pop -- znajdująca się na wyspie Djurgården, w centrum Sztokholmu.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Millesgården, Sztokholm , Szwecja

Millesgården to muzeum z kolekcją antyków, ogrodem rzeźb, galerią sztuki i restauracją -- znajdujące się na wyspie Lidingö, na obrzeżach szwedzkiej stolicy.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z