Museo Civico di Storia Naturale Włochy

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Muzeum Historii Naturalnej w Mediolanie może się poszczycić długą historią. Zostało założone w 1838 roku. Działanie muzeum zapoczątkował Giuseppe de Cristoforis, dając swoją kolekcję miastu. Muzeum jest podzielone na pięć różnych sekcji. Są tu, między innymi, działy minerałów, paleontologii, zoologii. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-13 21:34:33

Wszystkie znane nazwy

Museo Civico di Storia Naturale

Oficjalna strona internetowa

http://www.comune.milano.it

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 45.472744 x 9.202416

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Museo Civico di Storia Naturale

Miejscowości turystyczne w pobliżu Museo Civico di Storia Naturale

Milan , Włochy

Jedno z najbogatszych miejsc na świecie i drugie co do wielkości miast Włoch. Przyciąga dynamicznym tempem życia, galeriami sztuki, modą i restauracjami. Koniecznie trzeba zobaczyć niesamowite Duomo i La Scalę, jedną z najsłynniejszych oper na świecie.

Średni wynik 9,3 na podstawie 6 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Museo Civico di Storia Naturale

Duomo St. Maria Nascente di Milano, Mediolan , Włochy

Trzeci co do wielkości kościół katolicki na świecie i symbol Mediolanu. Łatwy dojazd. Koniecznie należy zobaczyć! Wstęp jest wolny, ale musimy zapłacić, aby wspiąć się 250 stopni na dach (lub wjechać windą) i podziwiać widok na miasto. Sprawdź łączone ceny biletów na oficjalnej stronie internetowej.

Średni wynik 8,8 na podstawie 4 ocen

Pinakoteka Brera, Mediolan , Włochy

Galeria znajduje się w starych budynkach poklasztornych i zawiera dzieła artystów takiego formatu, jak Caravaggio czy Rafael. Dobry dojazd komunikacją miejską; muzeum znajduje się niedaleko Parco Sempione i blisko Duomo. Znaczna większość obrazów przedstawia sztukę religijną. W środku znajduje się też kawiarnia.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Ostatnia Wieczerza (obraz Leonarda da Vinci) Mediolan , Włochy

Łatwo dojechać tramwajem lub metrem, aby zobaczyć ten najsłynniejszy fresk na świecie. Znajduje się on przy świątyni Santa Maria della Grazie. Zwiedzanie wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji! Wizyta trwa jedynie kwadrans i mieści 25 osób, dzięki czemu nie ma tłumów. Nie można robić zdjęć!

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Galeria Wiktora Emmanuela w Mediolanie , Włochy

Galleria Vittorio Emanuele II, położona w centrum Mediolanu, jest najstarszym centrum handlowym we Włoszech. Nosi imię pierwszego władcy Królestwa Włoch. Wybudowana została w latach 1865 -1877. W środku znajdują się sklepy, restauracje i kawiarnie.

Średni wynik 6,8 na podstawie 3 ocen

Church of Santa Maria presso San Satiro, Mediolan , Włochy

Niepozorny kościół położony niedaleko od Duomo, wypełniony pięknymi bizantyjskimi freskami. Warto zwrócić uwagę na iluzję optyczną- kościół wydaje się być większy niż naprawdę jest! Wstęp wolny, należy mieć odpowiednio zakryte nogi i ramiona.

Średni wynik 6,2 na podstawie 2 ocen

Civico Planetario "Ulrico Hoepli", Mediolan , Włochy

Mediolańskie planetarium znajduje się w parku w dzielnicy Porta Venezia. Jest największą i najważniejszą placówką tego rodzaju w całych Włoszech.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Basilica di San Babila , Włochy

Świątynia jest jednym z trzech najważniejszych kościołów w Mediolanie. Została zbudowana około 1095 roku. Bazylikę rozbudowano w XVI wieku, dodając barokową fasadę. W tym samym okresie wieża kościelna runęła. Odbudowano ją w 1920 roku. W środku znajdują się dwie kaplice z okresu późnego Renesansu.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Basilica di San Carlo al Corso , Włochy

Kościół znajduje się w samym centrum Mediolanu. Reprezentuje neoklasycystyczny styl architektoniczny. Budowa świątyni rozpoczęła się w 1844 roku. Wtedy to architekt Carlo Amati zaprojektował fasadę budynku. Całość została skończona w 1847 roku. Bazylikę wzniesiono jako podziękowanie za zakończenie epidemii cholery.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Gallerie d'Italia - Piazza Scala, Milano , Włochy

Gallerie di Piazza Scala to wspaniała kolekcja obrazów, zajmująca trzy przepiękne pałace w Mediolanie. Prezentuje bardzo ciekawy zbiór arcydzieł malarstwa z XIX-ego i XX-ego weku.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Villa Necchi Campiglio, Milano , Włochy

Willa Necchi Campiglio w Mediolanie to arcydzieło i manifest modernistycznej architektury neobarokowej, z ciekawymi kolekcjami m.in. malarstwa współczesnego w swym wnętrzu.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Basilica San Simpliciano , Włochy

Bazylika mieści się w samym centrum Mediolanu. Nazwa kościoła upamiętnia imię biskupa tego miasta. Świątynia jest drugim najstarszym kościołem w Mediolanie, zbudowanym na planie krzyża łacińskiego. W środku są dwie kaplice, wypełnione zabytkami sztuki z różnych epok. Są tu malowidła i freski z Renesansu, Baroku, Rokoko i Neoklasycyzmu.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Opera La Scala w Mediolanie , Włochy

Słynna La Scala to jeden z najważniejszych teatrów operowych naszego globu i niepowtarzalny symbol Mediolanu. Dzięki wielkim premierom i najwybitniejszym wykonawcom przez dziesięciolecia była niedoścignionym wzorem dla innych scen na świecie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 3 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z