Mayrhofen Austria

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Malownicze miasteczko położone w dolinie Zillertal. Przyciąga miłośników zarówno sportów zimowych jak i letnich tj., turystyki pieszej, kolarstwa górskiego i paralotniarstwa . Miasteczko leży w pobliżu lodowca Hintertux, położonego na wysokości 3250 m n.p.m., więc na nartach można tu jeździć przez cały rok. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 0 , Dodano: 2013-01-15 11:51:46

Wszystkie znane nazwy

Mayrhofen

Oficjalna strona internetowa

http://www.mayrhofner-bergbahnen.com/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 47.167208 x 11.863846

Co warto zobaczyć w miejscowości Mayrhofen

Ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Mayrhofen

Aquapark , Austria

Miejsce idealne do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Aquapark w swej ofercie posiada liczne zjeżdżalnie, rwące rzeki miejsca na zabawy dla dzieci i dorosłych, basen kryty i otwarty, jacuzzi oraz saunę. Ponadto znajduje się tutaj restauracja, z której rozciąga się piękny widok na góry.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Park krajobrazowy Zillertal , Austria

Idealne miejsce dla miłośników letnich spacerów górskich. Krajobraz Alp ze stromymi skalnymi ścianami i unikalną roślinnością zapiera dech w piersiach. Park oferuje zwiedzanie z przewodnikiem, a zakres spacerów jest szeroki - znajdzie się coś dla wszystkich. Na szlakach znajdują się liczne schroniska.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Fabryka sera , Austria

W fabryce mamy okazję zobaczyć, a przede wszystkim posmakować prawdziwych alpejskich serów i mleka. Dowiemy się jak powstaje ser i jak wyrabia się masło, ponadto możemy obejrzeć ciekawe wystawy i 11 stacji tematycznych. Turyści mogą tutaj podglądać na żywo proces obróbki alpejskiego mleka i produkcję sera. Miejsce warte odwiedzenia.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Stoki Mayrhofen , Austria

W okolicy miasteczka znajduje się 671 km tras narciarskich, 174 wyciągi i gwarancja śniegu dzięki wysokości sięgającej nawet 3250 m n.p.m. Istnieje możliwośc zakupu karnetu narciarskiego Zillertaler Superskipass, który umożliwia korzystanie ze stoków o długości 668 km w dolinach Ziller, Gerlos i Tuxer. Stoki o różnorodnym stopniu trudności, więc idealne dla każdego.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Noclegi

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Komunikacja

Wyszukaj oferty wynajmu aut z

Opieka medyczna

Ubezpieczenie turystyczne możesz znaleźć w wyszukiwarce