Liptovský Trnovec Słowacja

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Wieś Liptovský Trnovec otoczona jest od strony północnej Tatrami Zachodnimi a od strony południowej skrajem zbiornika wodnego Liptovska Mara, około 6 km od centrum Liptovskiego Mikuláša, w pobliżu Aquaparku Tatralandia, największego parku wodnego na Słowacji. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-11 16:40:13

Wszystkie znane nazwy

Liptovský Trnovec

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 49.119617 x 19.54583

Co warto zobaczyć w miejscowości Liptovský Trnovec

Ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Liptovský Trnovec

Tatralandia Aquapark, Liptowski Mikułasz , Słowacja

Rewelacyjne miejsce na odpoczynek po długiej, górskiej wędrówce. Otwarte cały rok dla dzieci i dorosłych. Można tu skorzystać ze SPA, sauny, basenów termalnych o różnych temperaturach, zjeżdżalni oraz innych wodnych atrakcji. Dla tych, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w wodzie przewidziano małą ściankę wspinaczkową, strzelanie z łuku oraz park linowy.

Średni wynik 8,0 na podstawie 3 ocen

Western City Sikluv Mlyn , Słowacja

Western City Sikluv Mlyn jest wierną kopią miasteczka z amerykańskiej prowincji z końca XIX w.Swoich gości wita show w stylu Dzikiego Zachodu.Główną atrakcją jest naturalny amfiteatr,mieszczący 3000 widzów,w którym codziennie odbywają się imprezy:tresura koni,nauka tańców country,pokazy mody,pokazy kowbojskich umiejętności,pokazy sztucznych ogni.Po całym terenie jeździ ciuchcia Union Pacific.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Noclegi

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Komunikacja

Wyszukaj oferty wynajmu aut z

Opieka medyczna

Ubezpieczenie turystyczne możesz znaleźć w wyszukiwarce