Liptovský Mikuláš Słowacja

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Liptowski Mikułasz to miasto powiatowe w północnej Słowacji leżące niedaleko granicy Polski.Jest to centrum gospodarcze, kulturalne i turystyczne historycznego regionu Liptów.Leży nad rzeką Wag w Kotlinie Liptowskiej. Autor: rutrak , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-11 14:51:08

Wszystkie znane nazwy

Liptovský Mikuláš

Oficjalna strona internetowa

http://www.mikulas.sk/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 49.083427 x 19.618485

Co warto zobaczyć w miejscowości Liptovský Mikuláš

Ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Liptovský Mikuláš

Tatralandia Aquapark, Liptowski Mikułasz , Słowacja

Rewelacyjne miejsce na odpoczynek po długiej, górskiej wędrówce. Otwarte cały rok dla dzieci i dorosłych. Można tu skorzystać ze SPA, sauny, basenów termalnych o różnych temperaturach, zjeżdżalni oraz innych wodnych atrakcji. Dla tych, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w wodzie przewidziano małą ściankę wspinaczkową, strzelanie z łuku oraz park linowy.

Średni wynik 8,0 na podstawie 3 ocen

Western City Sikluv Mlyn , Słowacja

Western City Sikluv Mlyn jest wierną kopią miasteczka z amerykańskiej prowincji z końca XIX w.Swoich gości wita show w stylu Dzikiego Zachodu.Główną atrakcją jest naturalny amfiteatr,mieszczący 3000 widzów,w którym codziennie odbywają się imprezy:tresura koni,nauka tańców country,pokazy mody,pokazy kowbojskich umiejętności,pokazy sztucznych ogni.Po całym terenie jeździ ciuchcia Union Pacific.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Ośrodek narciarski Ziarce , Słowacja

Górska letnia saneczkowa trasa typu Brandauer na Słowacji.Tor o dł. 1000 m. z 16 zakrętami i 6 skokami.wspaniałe wrażenia z jazdy po pojedyńczym aluminiowym torze w sankach dla jednej lub dwóch osób.

Średni wynik 7,0 na podstawie 2 ocen

Liptowski Jan, wody termalne , Słowacja

Wody termalneto idealne miejsce wypoczynku dla każdego. Leżąca u wrót Doliny Jańskiej miejscowość Liptowski Jan oferuje kąpiele lecznicze i termalne, źródła mineralne, zwiedzanie jaskiń, wypoczynek na łonie natury, wiele wyciągów narciarskich oraz historię – zabytkowe obiekty należące do szlachty liptowskiej.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Noclegi

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Komunikacja

Wyszukaj oferty wynajmu aut z

Opieka medyczna

Ubezpieczenie turystyczne możesz znaleźć w wyszukiwarce