Kąpielisko Strandbad Austria

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Basen posiada wiele atrakcji m.in. olbrzymie zjeżdżalnie, specjalny basen, w którym możemy pojeździć na nartach wodnych, gumowych oponach lub bananie. Znajduje się tutaj także oddzielny basen dla dzieci. Kolejną ciekawą atrakcją jest pole golfowe znajdujące się w pobliżu basenu. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 0 , Dodano: 2013-02-04 08:53:00

Wszystkie znane nazwy

Kąpielisko Strandbad

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 47.329751 x 12.793682

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Kąpielisko Strandbad

Miejscowości turystyczne w pobliżu Kąpielisko Strandbad

Zell am See , Austria

Malownicze miasteczko, położone z jednej strony u podnóża gór z drugiej na brzegu krystalicznie błękitnego jeziora. Podczas lata idealne na spacery wzdłuż jeziora, gdzie można odwiedzić liczne kafejki nadbrzeżne, bary i restauracje. Zimą korzystać z bardzo dobrze przygotowanych stoków narciarskich.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Kąpielisko Strandbad

Jezioro Zeller See , Austria

Miejsce to przyciąga miłośników zarówno sportów wodnych jak i biernego spędzania czasu. Mamy możliwość wypożyczyć kajak, sprzęt windsurfningowy, żaglówki lub po prostu wybrać się na rejs po jeziorze. Ponadto na brzegu jeziora jest plaża, możemy pograć w siatkówkę, wypożyczyć rower i zwiedzić malownicze okolice. Znajdziemy tutaj także liczne restauracje z miejscowymi specjałami.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Stoki narciarskie Zell am See- Kaprun , Austria

Najbardziej znany i najważniejszy region turystyczny w całej Austrii. Przyciąga turystów 138 km stoków, w tym 47 km łatwych tras, 59 km o średnim stopniu trudności i 32 km trudnych. Z pewnością trzeba wybrać się na stacje górską na lodowcu Kitzsteinhorn: Gipfelwelt 3000 m., gdzie jest platforma widokowa, z której roztacza się niezwykły widok m.in. na Großglockner - najwyższy szczyt w Austrii.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z