Experience Gaelic Games Irlandia

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Jeżeli ktoś chciałby pograć w najbardziej popularne sporty Irlandii, a mianowicie Gaelic Gier Hurling, futbol i piłkę ręczną, powinien odwiedzić ten ośrodek sportowy. Zaopiekuje się nami wykwalifikowany i miły personel. Natomiast dzięki trenerom, poznamy zasady gier Gaelic. Również możemy nauczyć się tańca irlandzkiego ”ceili’’. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-01-08 09:27:19

Wszystkie znane nazwy

Experience Gaelic Games

Oficjalna strona internetowa

http://www.experiencegaelicgames.com/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 53.363892 x -6.26586

Noclegi w okolicy

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Co warto zobaczyć w okolicy Experience Gaelic Games

Miejscowości turystyczne w pobliżu Experience Gaelic Games

Duibhlinn , Irlandia

Dublin to stolica i główny ośrodek turystyczny Irlandii. Przyciąga swym niewielkim, urokliwym centrum oraz wielością różnorodnych atrakcji: od starodawnych zabytków po tętniące nocnym życiem bary i kluby.

Średni wynik 5,6 na podstawie 1 ocen

Inne ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy Experience Gaelic Games

Garraithe Náisiúnta na Lus , Irlandia

Wiosna i lato to najlepsze pory na zwiedzanie tego cudownego miejsca. Wtedy bowiem przepięknie kwitną znajdujące się w nim kwiaty i drzewa. Zobaczymy m.in.: mięsożerne rośliny, szklarnie z orchidei, kaktusów i palm. Jeżeli dodatkowo pogoda dopisze, możesz zrobić piknik na trawie. W odwrotnej sytuacji proponuję wybrać się do restauracji na pyszne i świeże jedzenie.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

The Hugh Lane , Irlandia

Galeria sztuki współczesnej (około 2000 dzieł). Mieści się w pięknym budynku. W jednym z pokoi znajduje się zaniedbana pracownia artysty Francisa Bacona. Ciekawa jest kolekcja barwionego szkła Harry Clarka. W piwnicy jest księgarnia wraz z kawiarnią. Natomiast dla dzieci organizowane są warsztaty artystyczne – trzeba wcześniej zarezerwować miejsce.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Croke Park Stadium Tour & GAA Museum , Irlandia

Z zabawnym przewodnikiem zwiedzimy stadion Croke Park „od kuchni’’.Warty naszej uwagi z pewnością jest: salon graczy, boczne boisko, obszary dla VIP-ów. Oprócz tego: garderoba graczy i tunele prowadzące z szatni na boisko.W GAA muzeum znajduje się interaktywny obszar, w którym możemy porzucać piłką i wczuć się w rolę zawodnika. Zobaczymy tu też liczne medale, koszulki i trofea znanych sportowców.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Coláiste na Tríonóide , Irlandia

Znakomita irlandzka uczelnia - o imponującej architekturze budynków. Szkołę można odwiedzić bezpłatnie. Jedynie wejście do biblioteki to koszt 9 euro. Zobacz Księgę z Kells. Może być kolejka do manuskryptu. Biblioteka robi wrażenie. Jest to doskonały punkt dla pasjonatów książek i nie tylko. W sklepiku możemy zakupić upominki.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

St Michan's Church , Irlandia

Mały, ładny kościółek. Ogólnie miejsce ciekawe ,ale istotną atrakcją jest grobowiec znajdujący się pod tym kościołem. Przewodnik opowie o kryptach i mumiach. Można nawet dotknąć mumię . Niektóre krypty nie są oświetlone – dlatego lepiej wziąć ze sobą latarkę. Wstęp – 4 euro. Uwaga na strome schody i wąskie wejścia.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

The Irish Dance Party , Irlandia

Jeżeli chcesz nauczyć się podstawowych kroków tańca irlandzkiego i poznać muzykę Irlandii, to koniecznie powinieneś tu przyjść . W towarzystwie przesympatycznych gospodarzy spędzisz wyjątkowe popołudnie. Daniel jest doskonałym muzykiem , a Sue przecudowną tancerką. Muzycy grają na tradycyjnych instrumentach, takich jak gwizdek cyny, gitara, rury Uilleann, bodhran.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jeanie Johnston Tall Ship and Famine Museum , Irlandia

Wycieczka z profesjonalnym przewodnikiem zajmuje ok.45 min. Koszt 8,50 euro. Znajduje się tam rekonstrukcja londyńskiego żaglowca. Dowiesz się o losie ludzi, którzy musieli opuszczać swoje rodziny w erze głodu i płynąć przez Atlantyk w poszukiwaniu lepszego życia. Na pokładzie znajdują się woskowe repliki pasażerów.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Ard-Mhúsaem na hÉireann , Irlandia

Darmowe i niezwykłe muzeum znajdujące się blisko centrum Dublina. Zobaczymy mnóstwo eksponatów z epoki kamiennej, epoki żelaza, brązu i Irlandii średniowiecza. Na górze znajduje się mała egipska wystawa. Nie pomiń wystawy ludzkich szczątek znalezionych w bagnach. Ważne - strażnicy pozwalają robić zdjęcia, ale tylko bez lampy błyskowej.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Caisleán Bhaile Átha Cliath , Irlandia

Wycieczka tylko z przewodnikiem - w cenie 4,5 euro za ok.1 godz. Można zobaczyć 6 urzekających pokoi, a w nich np. barwne dywany, obrazy, meble, kryształowe żyrandole. W czasie uroczystości, apartamenty państwowe mogą zostać zamknięte. Interesujące są podziemia i elementy średniowiecznego zamku. Na dziedzińcu znajdowały się rzeźby z piasku. Z kawiarni mamy widok na ogród.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Chester Beatty Library , Irlandia

Kolejna bezpłatna atrakcja turystyczna. W szczególności przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym zbiorami rękopisów i książek z całego świata. Uwagę przykuwają japońskie odbitki drzeworytów. Nie możesz pominąć ogrodu, który znajduje się na dachu biblioteki - robi ogromne wrażenie na odwiedzających.W sklepie z pamiątkami możesz kupić coś ciekawego.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Dún Uí Choileáin , Irlandia

Od Phoenix Park 5 minut spacerkiem. Niegdyś znajdowały się tutaj koszary. Obecnie to różnorodny zbiór eksponatów - w tym interesujące wystawy: odzieży, mebli, monet, dużych krzyży, jak również powstania z 1916 r. Z tyłu jest cmentarz Arbour Hill, gdzie spoczywają przywódcy Powstania Wielkanocnego. Bezpłatna atrakcja i parking.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Faiche Stiabhna, Dublin , Irlandia

St Stephen's Green to wielki park publiczny, bezpośrednio wyznaczający samo centrum Dublina. Na jego terenie znajdują się zarówno banki, hotele i kościoły, jak i tereny typowo rekreacyjne w otoczeniu zabytkowych rzeźb i pomników.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Jak tu dotrzeć

Wyszukaj oferty wynajmu aut z