An Cóbh Irlandia

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Wprowadzenie

Śliczne miejsce z bardzo sympatycznymi ludźmi. Wiele sklepów, kawiarni, restauracji - polecam Gilberts. Ze szczytu wzgórza jest fantastyczny widok. Miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić, to niesamowita katedra – zobaczysz w niej wystawę związaną z historią Titanica. Autor: plan4fun , Zgadzam się z opisem: 1 , Dodano: 2013-02-18 07:39:07

Wszystkie znane nazwy

Cobh An Cóbh

Oficjalna strona internetowa

http://www.cobh.ie/

Współrzędne

Szerokość x długość geograficzna: 51.851 x -8.296699

Co warto zobaczyć w miejscowości An Cóbh

Ciekawe atrakcje turystyczne w okolicy An Cóbh

Cobh Heritage Centre , Irlandia

Cobh Heritage Centre nie jest tak spektakularny, jak Titanic Galston, ale równie ciekawy. Możesz posłuchać i przeczytać o wielu interesujących, zaskakujących opowieściach na temat głodu i imigrantach. Miejsce jest również idealne na spacer nad morzem. Polecamy gorącą czekoladę w kawiarni i zakup pamiątek w pobliskim sklepiku. Bardzo dobra lokalizacja – niedaleko znajduje się dworzec kolejowy.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Inis Píc , Irlandia

Niegdyś znajdowały się tutaj twierdza, klasztor i więzienie. Dopiero około 2010 r. wyspa została udostępniona dla zwiedzających. Podczas płynięcia promem z Cobh, będziemy podziwiać malownicze widoki na port ,miasto. Zwiedzimy to historyczne miejsce z sympatycznym przewodnikiem. Zobaczysz różne części więzienia, wielki pistolet. W jednej z byłych sal więziennych znajduje się kawiarnia.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Fota Wildlife Park , Irlandia

Wstęp, kawiarnia i sklepik dość drogo. Dlatego też – w celu ograniczenia kosztów - lepiej zabrać ze sobą przekąski i urządzić piknik na trawie. Dzieci mogą pobawić się na kilku placach zabaw, jak również wziąć udział w różnych zajęciach ( np. sztuki, rzemiosła, malowanie twarzy). Dużym atutem jest fakt, że niewiele zwierząt jest trzymanych w klatkach.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Kartmania - Indoor Karting , Irlandia

Świetne miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. Na krytym torze kartingowym mogą się ścigać dzieci od 4 do 11 lat. Ubierane są w wyścigowy kombinezon, rękawice i kask. Zatem będzie to dla nich dodatkowa frajda. Pracownicy są naprawdę mili. Możemy być pewni, że nasze pociechy będą tutaj bezpieczne.

Średni wynik 6,0 na podstawie 1 ocen

Noclegi

Możesz sprawdzić dostępność noclegów w promieniu 15 km od centrum z

Komunikacja

Wyszukaj oferty wynajmu aut z

Opieka medyczna

Ubezpieczenie turystyczne możesz znaleźć w wyszukiwarce